Modele anatomiczne

Szkielet człowieka Idealny dla studentów uczelni medycznych i każdego pasjonata anatomii. Kompletny szkielet ludzki o wysokości ok. 170 cm, wykonany z mocnego i odpornego na zabrudzenia tworzywa PVC. Model składa się z czaszki, klatki piersiowej, miednicy i kończyn. Budowa kości jest wiernie odwzorowana, zachowane zostały prawdziwe kształty, przewężenia i wypukłości. Wraz ze szkieletem w zestawie znajduje się stojak. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej cenie doskonale nadaje się do domowej nauki anatomii, zastępując mało przejrzyste atlasy. Model składa się z około 206 kości. Montaż zajmuje niecałe 5 minut.


Kręgosłup człowieka Modele anatomiczne to niezwykle pomocnicze narzędzie w pracy z pacjentem zarówno w zawodzie lekarza jak i fizjoterapeuty, pomocny również dla studentów uczelni medycznych. Modele pomagają lepiej zrozumieć zaistniały problem, schorzenie, dysfunkcję, co ma duży wpływ na efektywność procesu leczenia pacjenta. Kompletny model kręgosłupa człowieka ma wysokość ok. 74 cm. Wykonany jest z mocnego i odpornego na zabrudzenia tworzywa PVC. Budowa kości jest wiernie odwzorowana, zachowane zostały prawdziwe kształty. Wraz z kręgosłupem w zestawie znajduje się stojak.


Oko ludzkie Idealny dla studentów uczelni medycznych i każdego pasjonata anatomii. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej cenie doskonale nadaje się do domowej nauki anatomii, zastępując mało przejrzyste atlasy. Modele anatomiczne to niezwykle pomocnicze narzędzie w pracy z pacjentem zarówno w zawodzie lekarza jak i fizjoterapeuty, pomocny również dla studentów uczelni medycznych. Modele pomagają lepiej zrozumieć zaistniały problem, schorzenie, dysfunkcję, co ma duży wpływ na efektywność procesu leczenia pacjenta.


Ucho ludzkie Bardzo duży model ludzkiego ucha powiększony 3-krotnie, z tworzywa sztucznego, składający się z 5 części. Zdejmowane pokrywy boczna i przednia ukazujące rozkład kości i chrząstek czaszkowych w okolicy ucha, budowę ucha wewnętrznego, układ kosteczek słuchowych: młoteczka, kowadełka i strzemiączka (wyjmowanych) i błony bębenkowej, rozkładany ślimak, widoczny przebieg trąbki Eustachiusza, a także ukrwienie narządu słuchu. Idealny dla studentów uczelni medycznych i każdego pasjonata anatomii. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej cenie doskonale nadaje się do domowej nauki anatomii, zastępując mało przejrzyste atlasy.


Tors człowieka Model anatomiczny wykonany ze sztucznego tworzywa umieszczony na podstawie. Przednia część klatki piersiowej jest zdejmowana (na klatce piersiowej przedstawiona budowa gruczołu piersiowego); możliwe jest wyjęcie każdego z organów (prezentacja w pozycji poziomej) i bezpośrednie zapoznanie się z jego budową; Idealny dla studentów uczelni medycznych i każdego pasjonata anatomii. Dzięki kompaktowym rozmiarom i niskiej cenie doskonale nadaje się do domowej nauki anatomii, zastępując mało przejrzyste atlasy.