Sprzęt i akcesoria wellness - oferta

W gabinetach odnowy biologicznej, centrach urody czy solariach, istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków do korzystania z szeroko pojętego wellness, jak również zadbanie o bezpieczeństwo klientów korzystających z usług i zabiegów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy niezbędne produkty, które uzupełnią wyposażenie saun i hoteli SPA.

Maty antypoślizgowe

Jeśli chodzi o sprzęt wellness, nie wolno nigdy zapomnieć, jak znaczne jest ryzyko poślizgnięcia się w miejscach, gdzie gromadzi się woda – basenach, SPA z jacuzzi, mokrych saunach itp. By zminimalizować to zagrożenie, przygotowaliśmy duży wybór gumowych mat i wykładzin antypoślizgowych. Doskonałe odprowadzanie wody i estetyczne warianty sprawdzą się w każdym centrum wellness.

Zagłówki poliuretanowe

Niezbędne w solarium. Pozwalają klientom na w pełni komfortowe opalanie się i utrzymują głowę w odpowiedniej pozycji. Zagłówek poliuretanowy to wytrzymały produkt, łatwy w czyszczeniu i trwały, a szeroki zakres dostępnych kształtów pozwoli wybrać model, który najlepiej dopasuje się do głowy i karku. Dodatkowa zaleta – można na nim umieścić swoją reklamę.