Akcesoria do solarium - sprzęt do wellness

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób zwraca uwagę na swoje zdrowie i dobre samopoczucie, co skutkuje wzrostem popularności różnego rodzaju usług związanych z odnową biologiczną i dbałością o ciało. W gabinetach odnowy biologicznej, centrach urody czy solariach istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków do korzystania z szeroko pojętego wellness, jak również zadbanie o bezpieczeństwo klientów korzystających z usług i zabiegów. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy niezbędne produkty, które uzupełnią wyposażenie saun i hoteli SPA. Naszym klientom oferujemy sprzęt wellness, który został zaprojektowany z myślą o saunach, solariach, hotelach SPA i gabinetach odnowy biologicznej.

Maty antypoślizgowe

Jeśli chodzi o sprzęt wellness, nie wolno nigdy zapomnieć, jak znaczne jest ryzyko poślizgnięcia się w miejscach, gdzie gromadzi się woda – basenach, SPA z jacuzzi, mokrych saunach itp. By zminimalizować to zagrożenie, przygotowaliśmy duży wybór gumowych mat i wykładzin antypoślizgowych. Doskonałe odprowadzanie wody i estetyczne warianty sprawdzą się w każdym centrum wellness. Oferowane przez nas maty antypoślizgowe można wykorzystać również jako akcesoria od solariów w roli dywanika pod łózko opalające.

Zagłówki poliuretanowe

Zagłówki poliuretanowe to niezbędne akcesoria do solarium. Pozwalają klientom na w pełni komfortowe opalanie się i utrzymują głowę w odpowiedniej pozycji. Zagłówek poliuretanowy to wytrzymały produkt, łatwy w czyszczeniu i trwały, a szeroki zakres dostępnych kształtów pozwoli wybrać model, który najlepiej dopasuje się do głowy i karku. Dodatkowa zaleta – można na nim umieścić swoją reklamę.

Sprawdzony sprzęt wellness w ofercie besttherapy.pl

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Wszystkie dostępne w ofercie akcesoria do solarium lub sauny, a także pozostały sprzęt wellness to rozwiązania bezpieczne dla zdrowia. Dzięki nim, właściciele saun i hoteli SPA mogą mieć pewność, że wszystkie usługi będą świadczone w komfortowych warunkach. Nasza oferta sprzętu do wellness pozwala na stworzenie idealnego miejsca relaksu, które zapewni chwile ukojenia nawet najbardziej wymagającym klientom.