Sprzęt i akcesoria rehabilitacyjne - oferta

Oprócz umiejętności terapeuty i wysiłku wkładanego przez pacjenta w ćwiczenia, ogromny wpływ na powodzenie leczenia ma sprzęt rehabilitacyjny. Odpowiednio dobrany i precyzyjnie wyprodukowany, zmniejsza dolegliwości bólowe, a także przyspiesza proces powrotu do pełnej sprawności. Jeśli wyposażają Państwo gabinet masażu czy terapeuty, warto sięgnąć po sprawdzone produkty.

Kompleksowe wyposażenie – od podłóg po modele anatomiczne

Przygotowaliśmy szeroką ofertę w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego. To między innymi wykładziny odprowadzające wodę i zabezpieczające przez poślizgnięciem się, przeznaczone pod prysznice i natryski, jak również wpływające na stymulację wzrokową wykładziny do sal sensorycznych. Nasze maty występują w wielu modelach, wariantach kolorystycznych i grubościach.

Oprócz mat, proponujemy Państwu pasy do trakcji kręgosłupa i kliny, wykorzystywane w metodzie Kaltenborna, a także lordotyczne poduszki lędźwiowe. Ofertę uzupełniają modele anatomiczne, przydatne zwłaszcza w ośrodkach szkolenia masażystów, oraz kosmetyki i balsamy ziołowe.