Sprzęt i akcesoria rehabilitacyjne - oferta

Oprócz umiejętności terapeuty i wysiłku wkładanego przez pacjenta w ćwiczenia, ogromny wpływ na powodzenie leczenia ma także sprzęt rehabilitacyjny. Odpowiednio dobrany i precyzyjnie wyprodukowany, zmniejsza dolegliwości bólowe. Sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych przyspiesza również proces powrotu do pełnej sprawności. Odpowiedni dobór produktów jest jednak w tym przypadku kluczowy. Jeśli wyposażają Państwo gabinet masażu czy terapeuty, warto sięgnąć po sprawdzone produkty. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego znajdującego się w naszej ofercie.

Kompleksowe wyposażenie – od podłóg po modele anatomiczne

Produkty, które można znaleźć w tej kategorii to między innymi wykładziny odprowadzające wodę i zabezpieczające przed poślizgnięciem się, przeznaczone pod prysznice i natryski, jak również wpływające na stymulację wzrokową wykładziny do sal sensorycznych. Taka mata do sali rehabilitacyjnej to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie nadające się do specyfiki wielu różnych pomieszczeń. Sprawdzi się ona praktycznie w każdej przestrzeni, w której uprawiana jest aktywność fizyczna. Nasze maty występują w wielu modelach, wariantach kolorystycznych i grubościach. Mogą być wykorzystywane jako indywidualne akcesoria lub istnieje także możliwość łączenia ich w pełną wykładzinę do sali rehabilitacyjnej. Proponujemy wiele rozmiarów mat wykonanych z wysokojakościowych materiałów posiadających właściwości wygłuszające. Produkty te doskonale sprawdzą się w każdych przestrzeniach przeznaczonych do uprawiania aktywności fizycznej, w których ważna jest odpowiednia amortyzacja.

Sprzęt do rehabilitacji - akcesoria

Przygotowaliśmy szeroką ofertę w zakresie profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego. Oprócz specjalistycznych mat proponujemy Państwu pasy do trakcji kręgosłupa i kliny, wykorzystywane w metodzie Kaltenborna. Mają one na celu ułatwienie pracy fizjoterapeuty przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom w trakcie wykonywanego zabiegu. Wśród naszego asortymentu znajdują się także lordotyczne poduszki lędźwiowe. Proponowany sprzęt rehabilitacyjny na kręgosłup został stworzony zarówno na potrzeby profesjonalnych przestrzeni, jak i prywatnego użytkowania w zaciszu domowym. Ofertę uzupełniają modele anatomiczne, przydatne zwłaszcza w ośrodkach szkolenia masażystów, oraz kosmetyki i balsamy ziołowe.

Rehabilitacja - sprzęt dobrany do Twoich potrzeb

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Oferujemy wysoką jakość produktów, które spełnią Państwa oczekiwania i przyczynią się do skutecznej terapii. Na naszej stronie internetowej znajduje się zarówno drobny sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń, jak i ten większy mający na celu kształtowanie prawidłowej postawy podczas wykonywania codziennych czynności. Chcąc zapewnić jak największe zadowolenie z naszych produktów służymy również profesjonalnym doradztwem. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z doborem odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji kręgosłupa zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc w wyborze tak, aby akcesoria były odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb.