Sprzęt do siłowni i antypoślizgowe podłogi sportowe

Jesteśmy dystrybutorem, który oferuje antypoślizgowe wykładziny, maty piankowe do ćwiczeń, sprzęt do fitness i na siłownię oraz akcesoria rehabilitacyjne. Charakteryzujemy się wyrobami najwyższej jakości o szerokim zastosowaniu. Nasze produkty goszczą na wielu siłowniach, salonach wellness czy w klubach fitness, zyskując uznanie wielu zadowolonych Klientów zarówno prywatnych, jak i większych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Akcesoria do siłowni - sprzęt do ćwiczeń i maty amortyzujące najwyższej jakości

W swojej ofercie posiadamy sprzęt do siłowni, taki jak bumpery oraz inne akcesoria. W naszym asortymencie są również maty na siłownię. Antypoślizgowe podłogi znajdą swoje zastosowanie zarówno w obiektach sportowych, jak i w domach. Wysoka jakość produktów pozwala na pełen komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Mata podłogowa na siłownię to nieodłączny element każdego treningowego kącika. Pozwoli stworzyć miejsce, które swoją funkcjonalnością i wygodą będzie zachęcać do ćwiczeń, umożliwiając wykonywanie pompek, brzuszków i użycia ciężkiego sprzętu, bez ryzyka uszkodzenia podłoża. Wykładziny do siłowni, które oferujemy, zostały zaprojektowane, aby podołać intensywnym treningom. Są wykonane z trwałych materiałów, zapewniając pełną ochronę dla podłogi - gwarantując przy tym izolację akustyczną i bezpieczeństwo podczas ruchliwych ćwiczeń.

Antypoślizgowa wykładzina gumowa do powierzchni mokrych

Bezpieczeństwo nie jest wymagane jedynie na siłowni - jest niezbędne również w szatni. Z tego powodu oferujemy podłogi antypoślizgowe pod prysznic. Specjalne systemy odprowadzające wodę i zabezpieczające przed poślizgnięciem to świetne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć wielu nieszczęśliwych wypadków. Wysoka jakość materiału sprawia, iż antypoślizgowa podłoga nie ulega pleśni oraz zawilgoceniu, dzięki czemu posłuży przez długi czas, zapewniając odpowiednie warunki higieniczne. Łatwość w utrzymaniu w czystości sprawia, iż nasze wyroby są chętnie wybierane do wszelkiego typu basenów, pryszniców, łaźni oraz szatni. Różnorodność wariantów sprawia, iż każdy wybierze antypoślizgową wykładzinę z gumy dostosowaną do konkretnego podłoża. Do wyboru oddajemy maty Durowalk, Standard Wet, Heronrib i kilka innych.

Mata na podłogę do siłowni to podstawa

To, czym pokryte są podłogi na siłowniach, w salach sensorycznych czy w salach fitness, ma niebagatelne znaczenie i dla bezpieczeństwa, i dla komfortu ćwiczących. Wybranie odpowiedniej maty czy gumowej podłogi antypoślizgowej może również zapobiec uszkodzeniom w obiekcie.

Sprzęt fitness - do siłowni, łazienek i sal integracji sensorycznej

Znajdziecie tu antypoślizgowe podłogi do siłowni, które nie tylko pochłaniają hałas, ale także dzięki swojej budowie chronią parkiet przed wgnieceniami czy zarysowaniami. Wiele dostępnych kolorów i grubości pozwoli dobrać model idealny do Waszego obiektu, czy będzie to sala skoncentrowana na ćwiczeniach fitness, czy może siłownia nastawiona na sztangi i maszyny treningowe. Proponujemy także wykładziny do sal sensorycznych, o wzorach stymulujących dziecięcy wzrok, a także odpowiednie pod prysznic maty odprowadzające wodę. Znajdziecie tu również maty-puzzle, których konstrukcja zapobiega wybrzuszaniu się i przesuwaniu. Oferty dopełniają gumowe obciążniki na sztangę, w zestawie o łącznej wadze 100 kg. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem sprzętu, akcesoriów i mat na siłownię!