Bumpery gumowe

Wśród naszej oferty znajdują się profesjonalne obciążenia do sztangi. Proponowane produkty to bumpery gumowe wykonane z wysokojakościowych materiałów, które zapewniają trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Zostały one stworzone z myślą o bezpieczeństwie w pomieszczeniach treningowych. Dzięki pokryciu grubą warstwą gumy, krążki do sztangi nie niszczą podłoża, pochłaniając energię uderzenia. Materiał ten zapewnia także pewniejszy chwyt, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wyślizgnięcia bumpera podczas jego przenoszenia.

Ćwiczenia ze sztangą i hantlami - profesjonalne obciążenie

Nasza oferta składa się z zestawu obciążników na sztangę o różnorodnych wymiarach. Ich łączna waga wynosi 100 kg. Dzięki temu każdy użytkownik będzie w stanie dopasować obciążenie do potrzeb swojego treningu. W ten sposób korzystać z nich mogą zarówno osoby doświadczone, jak i dopiero początkujące. Każde obciążenie do sztangi będące częścią naszej oferty jest starannie obrobione, zapewniając idealne dopasowanie do sztangi i łatwość zmiany wagi podczas treningu. Cechy te sprawiają, że podczas ćwiczeń z naszymi akcesoriami użytkownicy mogą skupić się na realizowaniu swoich celów, mając jednocześnie pewność co do stabilności i niezawodności wykorzystywanych bumperów.

bumper na siłownie

Bumpery gumowe dla początkujących i doświadczonych amatorów siłowni

Nasze obciążenia do sztangi doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach profesjonalnych, jak i domowych siłowniach. Są to wysoce uniwersalne propozycje, które będą doskonałą odpowiedzią na oczekiwania pod względem jakości, wytrzymałości i funkcjonalności. Chcąc zapewnić jak największą satysfakcję związaną z wyborem naszych produktów jesteśmy do Państwa dyspozycji. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań do specyfikacji technicznej naszych bumperów gumowych - zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzamy w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu.

Bumpery - ciężary/obciążniki gumowe na sztangę

Na zestaw składają się:
2 szt x 5 kg
2 szt. x 10 kg
2 szt. x 15 kg
2 szt. x 20 kg
Razem waga: 100kg

Grubość talerzy:
talerz 5 kg - 3 cm
talerz 10 kg - 6 cm
talerz 15 kg - 9 cm
talerz 20 kg - 12 cm

Rozmiary talerzy:
wymiar zewnętrzny: 45 cm
Fi wew.: 50,5 mm